Na kortach Legii odbyły się Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek (kat. do lat 16). Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna KT Legia Warszawa, grająca w składzie: Alicja Sierzputowska, Anna Hertel. II miejsce zajęła drużyna AT Promasters Szczecin - Daria Kuczer, Izabela Nikolenko.

 

 

 

 

 

Wyniki pierwszego dnia mistrzostw i plan gier:
- arkusz kalkulacyjny Excel
- dokument PDF

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek

 

 

Wyniki drugiego dnia mistrzostw:
- arkusz kalkulacyjny Excel
- dokument PDF

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek

 

 

Wyniki trzeciego dnia mistrzostw:
- arkusz kalkulacyjny Excel
- dokument PDF

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek

Wyniki finału:

I - KT Legia Warszawa
II - AT Promasters Szczecin
III - UKS Beskidy Ustroń
IV - KS Sport-Med Zabrze
V - KS Górnik Bytom
VI - MKT Łódź
VII - KS Warszawianka Warszawa
VIII - UKS Dwójka Zielona Góra

 

 

Składy drużyn:

 

KS Warszawianka Wa-wa
Aleksandra Tomczyk
Kamila Kratiuk

 

KS SPORT-MED Zabrze
Karolina Bogus
Katarzyna Kiryluk
Natalia Wiewiór

 

UKS Dwójka Zielona Góra
Joanna Skrzypczyńska
Katarzyna Skrzypczyńska

 

AT Promasters Szczecin
Daria Kuczer
Izabela Nikolenko

 

UKS Beskidy Ustroń
Karolina Silwanowicz
Beata Światłoń

 

KS Górnik Bytom
Emma Zakordoniec
Sonia Grzywocz

 

KT Legia Warszawa
Alicja Sierzputowska
Anna Hertel

 

MKT Łódź
Wiktoria Kulik
Marta Kania

 

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top