W dniach 04-06 stycznia na kortach Legii odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów (kat. wiekowa do lat 18). Do zawodów przystąpiło pięciu zawodników naszego klubu: Paulina Rustecka, Ksawery Pociej(debel), Daniel Reszczyński, Adam Czakański i Mateusz Lipiński.

Paulina Rustecka zajęła I miejsce w turnieju singlowym dziewcząt. Pokonała Zofię Grodzką z UKS Okęcie 6:2 6:1, a w finale Zofię Mencwel (AM Tennis) 6:0 5:7 6:3.

Mateusz Lipiński zajął II miejsce w singlu i pierwsze miejsce w deblu. W grze pojedynczej Mateusz kolejno wygrywał z: pierwsza runda - bye, druga runda - Piotr Vu 6:0 6:0, ćwierćfinał - Michał Grązawski 6:2 6:2, półfinał - Adam Czakański (Legia) 6:1 6:0. W finale Mateusz po ciężkim meczu uległ Piotrowi Szymańskiemu 4:6 6:2 4:6. W grze podwójnej wystąpił w parze ze swoim finałowym przeciwnikiem Piotrem Szymańskim. W ćwierćfinale pokonali parę Grązawski/Vu 6:1 7:5, w półfinale - Parchomiuk/Raptis 6:4 6:3, a w finale pokonali parę Kałasza/Zalewski 6:2 6:3.

Adam Czakański zajął III miejsce w singlu i III miejsce w deblu. W grze pojedynczej kolejno eliminował: pierwsza runda - bye, 2 runda - Czerkiewicz 6:0 6:1, ćwierćfinał - Zalewski 6:4 6:1, półfinał przegrana ze swoim klubowym kolegą Mateuszem Lipińskim 1:6 0:6. W grze podwójnej Adam wystąpił w parze z drugim legionistą Danielem Reszczyńskim. W ćwierćfinale pokonali parę Staśkowiak/Grodzki 6:4 6:1, w półfinale ulegli 7:6 1:6 5:10 parze Zalewski/Kałasza.