Filip KolasińskiW miniony weekend, 25-28 stycznia 2014 roku, na kortach BKT Adventage w Bielsku-Białej odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny młodzików (Seria 1), w którym znakomicie zaprezentował się nasz klubowicz Filip Kolasiński. To już kolejny w tym sezonie turniej w wykonaniu Filipa, który kończy się miejscem na podium. Legionista umocnił swoją pozycję w pierwszej dziesiątce najlepszych młodzików w kraju.

 

W singlu Filip był rozstawiony z numerem drugim, więc w pierwszej rundzie miał wolny los. W drugiej pokonał Jakuba Pala (Silesia Club Bytom) 6:3 6:4 i szybko awansował do ćwierćfinału. Widzowie mogli obejrzeć znakomity mecz ćwierćfinałowy Filipa i Patryka Niełacnego (PKT Pabianice). Obaj rozegrali znakomite spotkanie, ale to legionista był w tym starciu lepszy.
Kolaś pokonał Patryka 6:2 6:7 7:5. W półfinale nie sprostał Pawłowi Godkowi (STT Fakro Nowy Sącz) - Filip był bardzo zmęczony po poprzednim meczu - i wynik brzmiał jednostronnie w stronę przeciwnika 6:3 6:3.

 

W grze podwójnej Filip wystąpił w parze z Kajetanem Barańskim (KTA Wrocław). Jako pierwsi rozstawieni mieli wolny los i swoje zmagania w turnieju rozpoczęli od ćwierćfinału, w którym pokonali Maksymiliana Pawlickiego i Teodora Szpejankowskiego 7:5 6:1. W półfinale niestety chłopcy przegrali z parą Niełacny/Szczęsny 5:7 6:7.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejny turniej w wykonaniu Filipa kończy się miejscem na podium. Życzymy powodzenia w mistrzostwach Polski, które odbędą się na dniach w Krakowie.

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top