strona archiwalna

W dniach 01-03 lutego 2014 r. na kortach Chorzowskiego Towarzystwa Tenisowego odbył się Halowy Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seria 1 Juniorów. Znakomite występy w grze podwójnej odnotowali reprezentanci naszego klubu: Mateusz Lipiński i Piotr Miller.

 

Piotr Miller wystąpił w parze z Marcinem Skowrońskim, z którym bardzo często trenuje na kortach Legii. Chłopaki grali ze sobą pierwszy raz, ale po turnieju obaj stwierdzili, że gra się „kleiła” co pozwoliło na zajęcia III miejsca w turnieju. W ćwierćfinale czekał ich pierwszy i bardzo ciężki sprawdzian. Po drugiej stronie siatki stanęli Gabriel Nowakowski (16 na liście Juniorów) i Konrad Słowik (25 na liście Juniorów). Po ciężkim meczu Piotrek i Marcin wygrali 7/5 6/0 (przegrywając 5/3 w pierwszym secie).

 

Mateusz Lipiński wystąpił w parze z Uladzimirem Dorashem. Od początku wiadomo było, że to znakomita para, która powalczy o najwyższe stopnie na podium. Dzięki wysokiemu rankingowi chłopcy byli rozstawieni z numerem trzecim i w pierwszej rundzie mieli wolny los. W ćwierćfinale pokonali parę Jędruszczak/Wieczorek 6/4 6/3. W półfinale Mateusz spotkał się ze swoimi kolegami z treningów Piotrem Millerem i Marcinem Skowrońskim. Doświadczenie wzięło górę i zwycięzcami tego spotkania zostali Mateusz i Uladzimir wygrywając 6/3 7/6. W finale para Lipiński/Dorash pokonali parę Berszakiewicz/Tracz 6/2 6/4.

 

Już niedługo Mistrzostwa Polski Juniorów. Liczymy, na kolejne medale naszych podopiecznych i życzymy połamania rakiety!!

 

 

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top