W dniach 1-4 maja 2014 roku w Łęczycy odbyła się VII Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików o randze Super Serii o trofea Marszałka Województwa Łódzkiego. Znakomicie w tym turnieju zaprezentowali się reprezentanci naszego klubu - Kinga Psut i Bartłomiej Andrzejczak.

Legionista w pierwszej rundzie miał wolny los. W drugiej rundzie pokonał Marcina Guzowskiego 6:1 6:1. Ćwierćfinał okazał się najłatwiejszym meczem w całym turnieju. Bartek zmierzył się z Patrykiem Niełacnym. Po wygraniu pierwszego seta 6:0, przeciwnik naszego zawodnika oddał mecz walkowerem. Dzięki temu legionista był w pełni sił i w półfinale pokonał faworyta turnieju Dominika Śliwińskiego 6:4 6:0. W finale na Bartka czekał Michał Mikuła. Po zaciętym meczu nasz zawodnik zwyciężył w trzech setach 6:1 5:7 6:1. 

Również bardzo dobrze zaprezentowała się tenisistka naszego klubu - Kinga Psut. Legionistka dotarła do półfinału. W pierwszej rundzie miała wolny los. W drugiej rundzie pokonała Jadwigę Wygodę 4:6 7:5 6:4 po bardzo zaciętym meczu. Ćwierćfinał to mecz z Martą Jaśkiewicz wygrany 6:2 6:4. Niestety dobrą passę legionistki zatrzymała rozstawiona z numerem drugim Weronika Falkowska. Kinga uległa 4:6 5:7. 

 

Zawodnicy naszego klubu ciężko przepracowali sezon przygotowawczy i widać tego pozytywne efekty.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnych turniejach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top