strona archiwalna

Legioniści Filip Kolasiński i Bartek Andrzejczak dotarli do półfinału turnieju młodzików Tennis Europe Lodz Cup 2014, który odbył się w dniach 13-17 maja na kortach MKT Łódź. Filipa w półfinale pokonał Tomasz Dudek - turniejowa jedynka i zwycięzca turnieju, Bartek uległ zawodnikowi z Niemiec rozstawionemu z numerem dwa.

Filip w pierwszej rundzie pokonał Ukraińca Svyatoslava Ilnytskiego 6:3 6:0. W drugiej bardzo pewnie zwyciężył z Makarym Adamkiem (rozstawiony z numerem 12) 6:1 6:2. W trzeciej rundzie legionista zwyciężył z Kamilem Rządkowskim 6:1 6:1. W ćwierćfinale nasz zawodnik wygrał z Adamem Kwiatkowskim 6:4 6:1. Niestety w półfinale nie udało pokonać się zwycięzcy turnieju Tomasza Dudka. Filip uległ 2:6 1:6. 

Bartek w turnieju był rozstawiony z numerem dziesiątym, dlatego swoje zmagania rozpoczął od drugiej rundy. Już tutaj stoczył bardzo trudny mecz. W trzech setach pokonał Niemca Finna Soddera 4:6 6:4 6:1. Następny mecz to bardzo pewne zwycięstwo nad zawodnikiem z Ukrainy Oleksandrem Ovcharenko 6:1 6:0. W ćwierćfinale nasz zawodnik pokonał Kacpra Piekarka 6:3 6:2. W półfinale Bartek uległ w trzech setach „dwójce” turnieju Jakobowi Huettenowi 7:5 1:6 2:6.

Para deblowa Michał Suski i Bartek Andrzejczak dotarła do ćwierćfinału.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników i czekamy na więcej.

 

Wyniki naszych zawodników:

 

 

 

 

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top