W poniedziałek rozpoczynamy na kortach Legii kolejny turnus stacjonarnego obozu tenisowego dla dzieci (półkolonie) - LEGIA Tennis Schools SUMMER CAMP. Wielu młodych adeptów tenisa już nie może doczekać się pierwszego dnia obozu i rozpoczęcia swojej letniej przygody na kortach Legii. Poniżej zamieszczamy kilka ważnych informacji organizacyjnych.

 

3 lipca 2017 roku - I turnus

10 lipca 2017 roku - II turnus

17 lipca 2017 roku - III turnus

24 lipca 2017 roku - IV turnus

Plan pierwszego dnia obozu:

9:00 - spotkanie w recepcji klubu (ul. Myśliwiecka 4a) wszystkich rodziców i uczestników obozu z trenerami, przedstawienie planu dnia oraz omówienie spraw organizacyjnych
9:30-11:30 - trening tenisa, sprawdzenie umiejętności i podział na grupy treningowe
11:30 -12:00 - trening ogólnorozwojowy (na kortach lub Agrykoli)
12:00 - 13:00 - gry i zabawy sportowe w języku angielskim (na kortach lub Agrykoli)
13:00 - obiad
14:00 - 16:00 – trening tenisa
16:00 - podwieczorek

Dzieci odbieramy do godziny 17:00

 

W sprawach dotyczących Legia Tennis Schools SUMMER CAMP prosimy kontaktować się z Adrianną Żórawską (trener koordynator) - tel. 530 494 326.

 

Prosimy rodziców o spakowanie dzieciom następujących rzeczy:
- koszulka na zmianę
- bluza
- buty do tenisa (na zmianę)
- czapkę z daszkiem
- mały ręcznik
- rakieta tenisowa (jeżeli dziecko posiada)
- wodę na treningi

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram Legia Tenis

Facebook Legia Tenis

Twitter Legia Tenis

YouTube Legia Tenis

LinkedIn

Google+ Legia Tenis

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top