strona archiwalna

 

7 lipca - poniedziałek

Dziś rozpoczął się pierwszy turnus półkolonii na kortach tenisowych przy Myśliwieckiej. Po krótkim wstępie organizacyjnym uczestnicy Letniej Akademii Tenisa udali się na korty, gdzie zostali podzieleni na grupy. Rozpoczął się pierwszy trening pod okiem Pauliny Klimkiewicz i Natalii Ebebenge. W dniu dzisiejszym skupiliśmy się przede wszystkim na forehandzie. Poświeciliśmy na to w sumie 4 godziny. W między czasie dzieci zjadły drugie śniadanie i obiad. Po południu rozegraliśmy mecz piłki nożnej na Agrykoli, w którym najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem był Kuba Stankiewicz. Strzelił aż 7 bramek. Gratulujemy. Dzień był bardzo intensywny, zniecierpliwieni czekamy na jutro.

zobacz więcej zdjęć na facebooku >>>

 

8 lipca - wtorek

Zakończył się drugi dzień obozu stacjonarnego na kortach Legii Warszawa. Na porannym treningu tenisowym ćwiczyliśmy technikę uderzeń Po śniadaniu rozpoczęły się sparingi. Oto wyniki:
Kuba S. - Kuba Ł. 7/6 6/2
Wiktor - Alex 6/1
Wiktor - Maciek 6/2
Alex - Maciek 6/0
Po obiedzie udaliśmy się do parku Agrykola, gdzie zorganizowaliśmy zawody drużynowe. Wygrała drużyna w składzie: Kuba, Nikola, Matylda, Marysia, Wiktor.

 

9 lipca - środa

Kolejny dzień naszego obozu odbył się zgodnie z planem. Na treningach ćwiczyliśmy technikę uderzeń for+bęc. Nie zabrakło również serwisu, returnu i gry przy siatce. Wyróżniającymi się zawodnikami byli: Kuba L, Kuba S, Alex, Matylda i Zosia. Na ogólnorozwojówkę udaliśmy się do salki treningowej, w której całą godzinę dokładnie rozciągaliśmy wszystkie mięśnie.

 

10 lipca - czwartek

Największą atrakcją dzisiejszego dnia było zwiedzanie stadionu piłkarskiego Legii Warszawa. Chłopcy nie mogli się doczekać. Kupiliśmy pamiątki, zrobiliśmy zdjęcia i dokładnie obejrzeliśmy każdy zakątek stadionu. Odbyły się również dwa treningi tenisowe, na których ani chłopcom, ani dziewczynkom nie zabrakło energii i woli walki.

 

11 lipca - piątek

Na porannym treningu skupiliśmy się na grze na punkty, w powietrzu czuć było rywalizację. Po śniadaniu wróciliśmy do sparingów. Najbardziej wyczekiwanym momentem dnia była wycieczka do Łazienek Królewskich. Wszyscy usiedli w przydrożnej kawiarence i zjedli lody z goframi. Potem przyszedł czas na krótki spacer i powrót do Cafe Legia na podwieczorek. Tak minął przedostatni dzień obozu stacjonarnego na kortach Legii Warszawa.

 

12 lipca - sobota

Zakończył się pierwszy turnus obozu na kortach Legii Warszawa. Mimo, że pogoda nie dopisywała humory zawodników, jak najbardziej tak! Ostatni dzień zaczęliśmy od krótkiego rozruchu, zaraz po tym odbyły się sparingi. Oto wyniki:
Kuba S vs. Kuba Ł 6/4 7/5
Kuba S vs.Alex 6/2 6/2
Kuba S vs. Maciek 6/2 6/2
Kuba Ł vs. Alex 7/6 7/6
Kuba Ł vs. Maciek 6/2 6/2
Alex vs. Maciek 6/2 6/3
Po sparingach przyszedł czas na obiad i pożegnanie. Wszyscy podziękowali sobie za wspólnie spędzone chwile. Widzimy się w przyszłym roku (L)!

 

ALBUM ZDJĘCIOWY

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top