14 lipca - poniedziałek 

Rozpoczęliśmy drugi turnus letnich półkolonii na kortach Legii Warszawa. Pierwszy dzień, a już dostaliśmy w kość. Dwa długie treningi tenisowe i zajęcia ogólnorozwojowe były dla wszystkich nie lada wyzwaniem. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni z wykonanej pracy.

więcej zdjęć na facebooku...

15 lipca - wtorek

Upały nie dawały nam spokoju przez cały dzień. W pierwszym bloku treningowym skupiliśmy się na poprawie techniki uderzeń, a w drugim wykonaliśmy trening obwodowy. Każdy z nas miał również zajęcia indywidualne, które były świetną okazją do poprawiania błędów. W ramach zajęć ogolnorozwojowych przeprowadziliśmy zawody sportowe. Wygrała drużyna w składzie: Ola, Ania i Maciek.

 

16 lipca - środa

Kolejny dzień obozu za nami. Treningi odbyły się zgodnie z planem. Głównym założeniem treningowym była poprawa pracy nóg. Największym zaangażowaniem wykazali się: Basia, Maks, Ania i Ola. Na ćwiczeniach ogólnorozwojowych rozciągaliśmy wszystkie partie mięśni, ponieważ obozowicze narzekali na zakwasy.

 

17 lipca - czwartek

Największą atrakcją dzisiejszego dnia był spacer po Łazienkach Królewskich. Zjedliśmy przepyszne lody i gofry. Obozowicze odczuwają już skutki intensywnych zajęć na kortach, więc na jutro przygotowaliśmy dla nich zwiedzanie stadionu piłkarskiego Pepsi Arena.

 

18 lipca - piątek

Na porannym treningu tenisa skupiliśmy uwagę na ogólnej poprawie techniki uderzeń. Dzieciaki w składzie : Patryk, Maks, Ola, Basia, Julia, Witek i Ania starały się z całych sił. Najbardziej wyczekiwanym momentem dnia była wycieczka na stadion Legii Warszawa.

 

19 lipca - sobota

Zakończył sie drugi turnus półkoloni na kortach Legii Warszawa. Pogoda przez cały turnus dopisywała nam. Ostatni dzień zaczęliśmy od rozruchu na Agrykoli, a pózniej odbyły się zawody sportowe w 6 kategoriach. Pierwsze miejsce zdobył Patryk z wynikiem 40 pkt, drugie Ania z wynikiem 38 pkt, a trzeci był Maks 34 pkt. Po zawodach zjedliśmy pyszny obiadek i zakończyliśmy nasze półkolonie tenisowe. Do zobaczenia (L).

 

W sprawach dotyczących Letniej Akademii Tenisa prosimy kontaktować się z Pauliną Klimkiewicz - tel. 506 748 290

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top