21 lipca - poniedziałek

Za nami pierwszy dzień trzeciego turnusu Letniej Akademii Tenisa na kortach Legii. Plan dzisiejszego dnia rozpoczął się nietypowo, bo od zajęć ogólnorozwojowych. Powodem były mokre korty po deszczowej nocy, co niestety utrudniło poranne zajęcia. O godzinie 11.00 zjedliśmy drugie śniadanie i podzieliliśmy się na trzy grupy treningowe. Ku uciesze wszystkich obozowiczów o godzinie 12.00 weszliśmy już na korty. Po pierwszym treningu tenisowym zjedliśmy pyszny i zdrowy obiad i wróciliśmy z powrotem na mączkę. Drugi trening zdecydowanie zdominowała gra w "króla". O 16:30 nadszedł czas na podwieczorek i tak zakończył się dzień pierwszy.

 

22 lipca - wtorek

Upały nie przeszkadzały nam w treningach. Wszystkie dzieci dzielnie trenowały i skupiały się w 100% na wszystkich wyznaczonych zadaniach. W pierwszym bloku treningowym szlifowaliśmy technikę uderzeń, w drugim bloku graliśmy na punkty. W ramach zajęć ogólnorozwojowych odbyły się zawody piłki nożnej, które wygrała drużyna w składzie: Kasia, Michał, Marcin, Antek, Michele, Filip i Adam, z wynikiem 4:3.

 

23 lipca - środa

Popołudniowy spacer po Łazienkach Królewskich nie zwolnił nas z pracowitych dwóch treningów tenisa, na których zajęliśmy się elementami techniki uderzeń i poprawą pracy nóg. Pogoda dopisywała nam cały dzień, wszyscy świetnie się bawiliśmy. Z niecierpliwością czekamy na kolejny dzień.

 

24 lipca - czwartek

Opady deszczu zmieniły plan dzisiejszego dnia. Rozpoczęliśmy od zajęć ogólnorozwojowych, po których udaliśmy się na wyczekiwaną przez wszystkich obozowiczów wycieczkę na stadion piłkarski Legii Warszawa. Po obiedzie pogoda poprawiła się i mogliśmy przeprowadzić trening tenisowy na korcie.

 

25 lipca - piątek

Piąty dzień naszego obozu na kortach Legii poświeciliśmy na ogólną sprawność i rozwój fizyczny naszych podopiecznych. Na porannych zajęciach ćwiczyliśmy na drabince koordynacyjnej. Wykonaliśmy mnóstwo ćwiczeń, które później wzmocnią naszą pracę nóg na korcie. Potem rozciągaliśmy każdą partię ciała. Po pysznym obiedzie, zjedzonym jak zwykle w Cafe Legia, każdy z nas miał do wykonania wyznaczone przez trenerki zadania. W ten sposób wykonaliśmy kawał dobrej roboty na treningu obwodowym. Na poszczególnych "stacjach" najlepiej dzisiaj pracowała Julka i Michelle.

 

26 lipca - sobota

Sobota była dniem konkurencji. Rozpoczęliśmy od sparingów. Zdecydowane zwycięstwo odniósł Adam, wygrał 4 mecze, dominując swoją grupę. Drugi w kolejności był Michele - wygrał 3 mecze. Brąz otrzymał Filip, wygrywając 2 mecze. Dalsze miejsca to Michał i Konrad. Po sparingach odbyły się zawody sportowe z 6 konkurencjami. W zawodach wygrał Michele zdobywając 42 punkty, drugie miejsce zajął Alex z 38 punktami, trzecią pozycje zajął Karol - 32 punkty. Po obiedzie graliśmy w piłkę nożną na Agrykoli, następnie wróciliśmy na korty. O godzinie 16:30 zjedliśmy podwieczorek i tym miłym akcentem zakończyliśmy ostatni turnus półkolonii na kortach Legii Warszawa.

 

W sprawach dotyczących Letniej Akademii Tenisa prosimy kontaktować się z Pauliną Klimkiewicz - tel. 506 748 290

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top