Na kortach Legii zakończył się międzynarodowy turniej tenisowy do lat 18 - Copernicus Bowl ITF Junior Tennis Tournamen. Zwycięzcami zostali:


turniej singlowy dziewcząt
I miejsce - Joanna Zawadzka (POL)
II miejsce - Nikola Dolakova (SVK)


turniej singlowy chłopców
I miejsce - Louis Wessels (DER)
II miejsce - Piotr Matuszewski (POL)


turniej deblowy dziewcząt
I miejsce - Anna Hertel / Wiktoria Rutkowska
II miejsce - Nikola Dolakova / Katarzyna Kubicz


turniej deblowy chłopców
I miejsce - Adrian Andrzejczuk / Mateusz Smolicki
II miejsce - Piotr Matuszewski / Przemysław Michocki



 

 

 



Final Singles GIRLS
Joanna ZAWADZKA (POL)  6-3 1-6 7-6(4)  Nikola DOLAKOVA (SVK)

Final Singles BOYS
Louis WESSELS (GER)  7-5 7-6(3)  Piotr MATUSZEWSKI (POL)

Final Doubles GIRLS
Ania HERTEL (POL) / Wiktoria RUTKOWSKA (POL)  6-4 6-4  Nikola DOLAKOVA (SVK) / Katarzyna KUBICZ (POL)

Final Doubles BOYS
Adrian ANDRZEJCZUK (POL) / Mateusz SMOLICKI (POL)  6-4 7-5  Piotr MATUSZEWSKI (POL) / Przemyslaw MICHOCKI (POL)



 

Fotorelacja z turnieju - zapraszamy na nasz fanpage na facebooku

 

WYNIKI NA ŻYWO:
- pobierz aplikację TennisTOUCH Live Tracker i zainstaluj na smartfonie/tablecie z systemem Android lub na iPhonie/iPadadzie
- bezpośredni link do wyników "na żywo" dostępnych na stronie WWW.TENNISTOUCH.NET

LIVE SCORING PROVIDED BY TENNIS TOUCH LIVE TRACKER AVAILABLE AT MOBILE APPLICATION FOR ANDROID AND IPHONE SYSTEMS AND WEBSITE WWW.TENNISTOUCH.NET

 

Copernicus Bowl, Sunday 17 Aug 2014
Girls singles - MAIN DRAW Boys singles - MAIN DRAW
Girls doubles - MAIN DRAW Boys doubles - MAIN DRAW
Girls singles - QUALIFYING DRAW Boys singles - QUALIFYING DRAW

 

Copernicus Bowl, Saturday 16 Aug 2014 - ORDER OF PLAY
Girls singles - MAIN DRAW Boys singles - MAIN DRAW
Girls doubles - MAIN DRAW Boys doubles - MAIN DRAW

 

Copernicus Bowl, Friday 15 Aug 2014 - ORDER OF PLAY
Girls singles -  MAIN DRAW    Boys singles - MAIN DRAW
Girls doubles -  MAIN DRAW    Boys doubles - MAIN DRAW

 

Copernicus Bowl, Thursday 14 Aug 2014 - ORDER OF PLAY
Girls singles -  MAIN DRAW    Boys singles - MAIN DRAW
Girls doubles -  MAIN DRAW    Boys doubles - MAIN DRAW

 

Copernicus Bowl, Wednesday 13 Aug 2014 - ORDER OF PLAY
Girls singles -  QUALIFYING DRAW    Boys singles - QUALIFYING DRAW
Girls singles -  MAIN DRAW    Boys singles - MAIN DRAW




Copernicus Bowl - ITF WEBSITE

Copernicus Bowl - strona turnieju




Program Turnieju Copernicus Bowl ITF Junior

Niedziela 10.08.2014
17:00–18:00 Weryfikacja dziewcząt i chłopców do turnieju eliminacyjnego

Poniedziałek 11.08.2014
9:00–22:00 I runda eliminacji dziewcząt i chłopców

Wtorek 12.08.2014
9:00–22:00 II i III runda eliminacji dziewcząt i chłopców
17:00–18:00 Weryfikacja dziewcząt i chłopców do turnieju głównego
20:00 Plan gier i treningów na środę 13.08.2014

Środa 13.08.2014
7:00–8:30 Treningi według planu
9:00–22:00 I runda turniejów singlowych dziewcząt i chłopców
12:00  Koniec zapisów do turniejów deblowych dziewcząt i chłopców
18:00–22:00 I runda turniejów deblowych dziewcząt i chłopców
20:00 Plan gier i treningów na czwartek 14.08.2014

Czwartek 14.08.2014
7:00–8:30 Treningi według planu
9:00–22:00 II runda turniejów singlowych dziewcząt i chłopców
I runda turniejów deblowych dziewcząt i chłopców
20:00 Plan gier i treningów na piątek 15.08.2014

Piątek 15.08.2014
8:00–9:30 Treningi według planu
10:00 Ćwierćfinały turniejów singlowych dziewcząt i chłopców
Ćwierćfinały turniejów deblowych dziewcząt i chłopców
20:00 Plan gier i treningów na sobotę 16.08.2014

Sobota 16.08.2014
Półfinały turniejów singlowych dziewcząt i chłopców
Półfinały turniejów deblowych dziewcząt i chłopców

Niedziela 17.08.2014
Finały turniejów singlowych dziewcząt i chłopców
Finały turniejów deblowych dziewcząt i chłopców

Po meczach finałowych odbędzie się uroczyste wręczenie nagród.




Plakat Turniejowy

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top