Red. Bohdan Tomaszewski - nagranie dźwiękowe    




 

Zwycięzcy turnieju Bohdan Tomaszewski Cup 2014: Csenge FURAK (Węgry) i Mate VALKUSZ (Węgry)

 



Bohdan Tomaszewski Cup 2014, Saturday 06 Sep 2014 - ORDER OF PLAY
Girls singles - MAIN DRAW      Boys singles - MAIN DRAW
Girls doubles - MAIN DRAW      Boys doubles - MAIN DRAW
Girls singles - CONSOLATION      Boys singles - CONSOLATION
Girls singles - QUALIFYING DRAW      Boys singles - QUALIFYING DRAW



Bohdan Tomaszewski Cup 2014 - Tennis Europe Category 1 - WINNERS



 

Albumy - autor zdjęć Jerzy Pawłowski - STUDIO 93 © / KT Legia Warszawa

 



WYNIKI NA ŻYWO:
- pobierz aplikację TennisTOUCH Live Tracker i zainstaluj na smartfonie/tablecie z systemem Android lub na iPhonie/iPadadzie
- bezpośredni link do wyników "na żywo" dostępnych na stronie WWW.TENNISTOUCH.NET

LIVE SCORING PROVIDED BY TENNIS TOUCH LIVE TRACKER AVAILABLE AT MOBILE APPLICATION FOR ANDROID AND IPHONE SYSTEMS AND WEBSITE WWW.TENNISTOUCH.NET



Konferencja prasowa - 22.08.2014



Program turnieju:
NIEDZIELA, 31 sierpnia - eliminacje
PONIEDZIAŁEK, 1 września - eliminacje i oficjalne otwarcie
WTOREK, 2 września - gry I rundy
ŚRODA, 3 września - gry II rundy
CZWARTEK, 4 września - ćwierćfinały singla, półfinały debla
PIĄTEK, 5 września - półfinały singla, finały debla
SOBOTA, 6 września - finały singla dziewcząt, finały singla chłopców



 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top