W miniony weekend (16 listopada) na kortach KT Break w Marysinie odbyła się druga edycja turnieju Winter Break Cup w kategorii Tenis 10, czyli dla zawodników poniżej 10 roku życia. Tym razem na podium stanęło aż dwóch naszych reprezentantów - Maks Szafran i Karol Żuber. W rywalizacji chłopców grupy pomarańczowej, spośród 18 zawodników biorących udział turnieju, na najwyższym stopniu podium stanął legionista Maks Szafran.

W walce o wejście do finału przegrał nasz drugi reprezentant Karol Żuber, który ostatecznie zajął III miejsce. O ile Maks może już pochwalić się wieloma tytułami, to warto zauważyć, że dla Karola to pierwszy tenisowy sukces! Miejmy nadzieje, że z czasem na jego koncie będzie ich więcej.

W turnieju w Marysinie wziął również udział legionista Kubuś Wieteska. Kuba wyszedł z fazy grupowej, gdzie w rozgrywce pucharowej, przegrał swój pojedynek przeciwko późniejszemu zwycięzcy Maksowi Szafranowi. Chłopcy zagrali niezwykle zacięty pojedynek, który zakończył się wynikiem 10:12.