strona archiwalna

W hali tenisowej OCSiR w Ostródzie zakończył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek - ranga 3. Turniej rozegrano w systemie grupowym (każdy z każdym). Uczestniczyła w nim reprezentantka naszego klubu - Ada Piestrzyńska, która była rozstawiona z numerem 2. W grupie eliminacyjnej jej przeciwniczkami były: Weronika Szałek, Ola Węgrzyn oraz Dominika Tetych. Ada wygrała wszystkie mecze, tracąc zaledwie 9 gemów na tym etapie turnieju.

 

W fazie finałowej turnieju nasza zawodniczka trafiła do grupy z Rozalią Gruszczyńską (KKKS Kraków), Julią Bohm (Flota Rumia) oraz Białorusinką Janą Kolodynską reprezentującą barwy KS Budowlani Olsztyn.

Mecz z Rozalią był dla legionistki rewanżem za porażkę w drużynowych mistrzostwach Polski, kiedy to przegrała po ciężkim meczu 9/11 w trzecim secie. Tym razem to Ada była lepsza - wygrała w dwóch setach 7/5 6/3. Następnie nadszedł czas na spotkanie z Janą, która okazała się największą niespodzianką turnieju. Białorusinka zdominowała Adę i wygrała 6/4 6/2. W ostatnim spotkaniu turnieju legionistka zagrała dobry mecz, pokonała Julię 6/2 6/4, tym samym zajmując II miejsce.

 

Turniej główny - Faza finałowa - Grupa 1-4 

 

01.12.2014 - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek w Ostródzie - wyniki

 

Po turnieju w Ostródzie wracamy do ciężkich treningów, ponieważ do mistrzostw Polski pozostało już niewiele ponad miesiąc czasu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top