Nasz klub tenisowy znów może pochwalić się sukcesami w turniejach Tenis 10. Tym razem na specjalne wyróżnienie zasługuje nasza reprezentantka Zuzia Twarowska, która od początku sezonu halowego aż trzykrotnie stanęła na podium w rywalizacji dzieci poniżej 10 roku życia (kategoria zielona).

Swój pierwszy start w sezonie (9 listopada), Zuzia odnotowała w Gdańskiej Akademii Tenisowej, przywożąc z Trójmiasta brązowy medal. W drugim turnieju (15-16 listopada) Zuzia poszła o krok dalej, dochodząc do finału. Tego dnia na kortach warszawskiej Spójni w Centrum Tenisowym Prestige, o złoto walczyły dwie legionistki. Lepsza okazała się starsza koleżanka klubowa - Weronika Woźny, pokonując w finale Zuzię 4:1 4:0.  - czytaj artykuł o Weronice -

W turnieju mikołajkowym (6-7 grudnia), organizowanym na kortach Gdańskiej Akademii Tenisowej, nasza reprezentantka zanotowała o wiele lepszy rezultat niż w listopadzie. Legionistka okazała się najlepsza w kategorii zielonej. W finale pokonała Wiktorię Kuczyńską (GAT Gdańsk) i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Gratulujemy naszej utalentowanej zawodniczce i dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego klubu.

 

Zuzia Twarowska w tym sezonie rozegrała już 5 turniejów - i nie zwalnia wcale tempa! Najbliższy start szykuje się już w kolejny weekend, a przed świętami planuje zagrać jeszcze w Bytomiu. Natomiast Nowy Rok, Zuzia wraz z rodzicami zamierza spędzić w Rzymie, gdzie wystartuje w słynnym turnieju dla dzieci poniżej 10 roku życia LEMON BOWL 2015 - na kortach klubu New Penta 2000 w Rzymie. Turniej ten był pierwszym zagranicznym startem naszej najbardziej utytułowanej tenisistki - Ani Hertel. Zuzia marzy, aby pójść śladami wielokrotnej mistrzyni Polski.

 

Legionistki: Weronika Woźny i Zuzia Twarowska (po prawej) w Centrum Tenisowym Prestige

 

Zuzia Twarowska (w środku) w Gdańskiej Akademii Tenisowej

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top