Końcówka roku należała zdecydowanie do 11-letniej legionistki Zuzi Ziąbskiej. Nasza zawodniczka dwukrotnie triumfowała w grze podwójnej w kategorii skrzatek. Wraz z Zosią Końską (WTK DeSki) nie dały szans przeciwniczkom i wygrały turniej na kortach Centrum Tenisowego Prestige (23 listopada). Warto wspomnieć, że podczas tego turnieju Zuzia zajęła drugie miejsce w grze pojedynczej. W finale uległa klubowej koleżance, Malwinie Rowińskiej.

Kolejny weekend przyniósł mocne potwierdzenie wysokiej formy. Grając w parze z Martą Demianiuk (Sporteum Warszawa) Zuzia ponownie stanęła na podium, zajmując pierwsze miejsce w grze podwójnej. Dobry wynik zanotowała również w turnieju singlowym, dochodząc do półfinału.

Jednak największy sukces miał przyjść tuż przed świętami. W dobrze obsadzonym turnieju skrzatek, rozegranym na kortach Centrum Tenisowego Prestige, Zuzia Ziąbska odniosła ważne i bardzo wyczekiwane zwycięstwo w grze singlowej. Po niesamowicie dramatycznej walce legionistka pokonała w finale zawodniczkę Sinnet, Zosię Kowalską. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 2:6 11:9. Po skończonej grze Zuzia od razu pojechała świętować zwycięstwo... na treningu na kortach Legii.

od lewej legonistki: Malwina Rowińska i Zuzia Ziąbska - finalistki turnieju w Centrum Tenisowym Prestige

od lewej: Zuzia Ziąbska i Marta Demianiuk - zwycięska para deblowa