strona archiwalna

W miejscowości Boulogne-Billancourt pod Paryżem odbył się turniej w kategorii wiekowej do lat 12 z cyklu Tennis Europe Junior Tour o nazwie OPEN DES 10-12. Te zawody skupiają najlepszych zawodników z całego świata. Związki tenisowe wysyłają tylko swoich najlepszych przedstawicieli do rywalizacji w tym fantastycznym turnieju. Dobry wynik osiągnął nasz zawodnik Maks Kaśnikowski, który w grze pojedynczej doszedł do półfinału.

 

Legionista rozpoczął turniej singlowy od wygrania z Joshuą Dous Karpenschifem (Francja) 6:1 6:3. W drugiej rundzie pokonał Aarona Gil Garcię (Hiszpania) 6:0 6:0. Trzecia runda to mecz z Maksem Hansem Rehbergiem (drugą rakietą Niemiec) wygrany 6:3 6:2. W ćwierćfinale Maks pokonał 6:2 6:1 Abedallaha Shelbayha (najlepszy zawodnik z Jordanii).

W półfinale zmierzył się z najlepszym zawodnikiem z Danii, który w końcowym rezultacie pokonał naszego zawodnika 7:6(4) 7:5, a potem wygrał cały turniej. Przy stanie 5:5 w pierwszym secie Maks odczuł delikatny ból w plecach, co pokrzyżowało mu wygranie pierwszej partii. W drugim secie niestety ból nie ustąpił i wynik był na niekorzyść dla legionisty.

 

Możemy być dumni, że tak zdolny tenisista dołączyli do Klubu Tenisowego Legia Warszawa. Cieszymy się ogromnie z sukcesów Maksa i czekamy na mistrzostwa Polski w Sobocie, które już za tydzień odbędą się w Sobocie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top