strona archiwalna

VII Otwarty Zimowy Turniej Tenisowy AdwokatówVII Otwarty Zimowy Turniej Tenisowy Adwokatów odbył się na kortach Legii 17-18 stycznia w Warszawie. Tegoroczna edycja turnieju nie zgromadziła rekordowej liczby uczestników, ale należała do wyjątkowo udanych. Udział wzięło w niej ponad 80 zawodników, w tym 47 adwokatów i aplikantów adwokackich, a także liczna reprezentacja samorządu radcowskiego - 20 uczestników.

 

Nie zabrakło przedstawicieli innych izb. Goście przyjechali z Katowic, Siedlec, Łodzi, Gdańska oraz Bydgoszczy. Wszystkich powitał adw. Paweł Rybiński, dziekan izby adwokackiej w Warszawie oraz r.pr. Daniel Dębecki - członek OIRP w Warszawie. Rozegrano ponad 200 meczy w 9 kategoriach singlowych i deblowych. Najmłodszą zawodniczką była Weronika Woźny, która razem z tatą-adwokatem zagrała w mikście.

W kategoriach singlowych triumfowali faworyci. Najmocniej obsadzoną kategorię Mężczyźni OPEN wygrał adw. Kamil Guzek (izba adwokacka w Warszawie). Zwycięzcą kat. 35+ został adw. Jarosław Kowalewski (izba adwokacka w Warszawie). W kategorii 45+ nie zawiódł r.pr. Piotr Zarzecki (OIRP Katowice). Niespodzianką było zwycięstwo Mariusza Jesionka w kat. 55+. Po raz pierwszy rozegrano także finał w kategorii 65+, w której r.pr. Marek Cieciera (OIRP Warszawa) pokonał kolegę z samorządu radcowskiego mec. Bogusława Durskiego.

Wśród Pań zwyciężyły dwie warszawianki: apl. adw. Karolina Szudek (kat. OPEN) oraz adw. Aleksandra Kołodziejska (kat. 35+). W deblu adw. Kamil Guzek oraz adw. Jarosław Kowalewski po raz drugi w tym turnieju sięgnęli po puchary. Bezapelacyjne zwycięstwo w mikście przypadło apl. adw. Annie Płazie (izba adwokacka w Warszawie) wraz z partnerem Januszem Bauciem.

Turniej był doskonałą okazją do integracji środowisk prawniczych. Na sobotnim Players Party w Cafe Legia długo dyskutowano o strategiach w grach finałowych. Szczególne podziękowania należą się naszym partnerom: marce LEXUS oraz Klubowi Tenisowemu Legia Warszawa, bez wsparcia których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć.

Nagrody dla 22 finalistów ufundowali darczyńcy: Lexus Polska, EURO-TRUCK (www.dobrewina.pl), C.H. Beck, Wolters Kluwer, Szkoła Prawa Procesowego Ad Exemplum, LEWANOWICZ, Coty Polska oraz PROTENIS.

Wszystkich tenisistów zapraszamy do udziału w pierwszej edycji LEGAL CHALLENGE LADIES AND GENTS pod patronatem Dziekana OIRP Warszawa oraz Dziekana Izby Adwokackiej w Warszawie. Rozgrywki mają rozpocząć się w lutym br. a zakończą się turniejem masters z nagrodami. Opłata roczna wynosi 100 zł (w tym kaucja 50 zł zwrotna po pierwszym sezonie). Zapisu można dokonać przez portal http://okgramy.pl/.

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,
adw. Monika Rajska
Przewodnicząca Komisji Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie
Główny Organizator Turnieju

 


Komplet wyników turniejowych: grupy, faza pucharowa, Lista finalistów


 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top