Udane występy zaliczyli reprezentanci naszego klubu w rozgrywkach krajowych. W Warszawie na turnieju skrzatów Ada Piestrzyńska dwukrotnie stanęła na najwyższym stopniu podium. Taki sam wynik osiągnęła Weronika Pociej, która wystartowała w Iławie w turnieju młodzików. W tym samym turnieju Michał Suski zajął drugie miejsce w grze pojedynczej i pierwsze w grze podwójnej. W Bielsku-Białej Sebastian Sowa był trzeci w singlu i pierwszy w deblu.

Ada Piestrzyńska wzięła udział w turnieju skrzatów, który odbył się na kortach tenisowych ST TieBreak w Warszawie. W grze pojedynczej zajęła I miejsce, pokonując w finale Laurę Koralnik 6/1 6/1. W grze podwójnej, grając w parze z finałową rywalką turnieju singlowego, również stanęła na najwyższym stopniu podium.

Zwycięsko z turnieju w Iławie wróciła Weronika Pociej. W OTK-3 młodzików o Puchar Burmistrza Miasta Iława, rozstawiona z nr 1 legionistka zwyciężyła zarówno w singlu, jak i w deblu (w parze z Weroniką Ejsmont). W jednym i drugim przypadku oddała przeciwniczkom tylko 9 gemów, jak na 9-tą młodziczkę w Polsce przystało.

W turnieju singlowym chłopców do lat 14, Michał Suski stanął na drugim stopniu podium. Michał zwyciężył w grze podwójnej, grając w parze z Mikołajem Paszkowskim.

Na OTK-3 BKT Advantage Cup do lat 12, rozegranym w Bielsku-Białej, rywalizował Sebastian Sowa, który triumfował w grze podwójnej, a w grze pojedynczej był trzeci. Legionista w singlu został rozstawiony z numerem jeden. W pierwszej rundzie pokonał Nikodema Barcika 6/3 6/3, w ćwierćfinale wygrał z Jakubem Bojarskim 6/0 6/0. Niestety w półfinale uległ Filipowi Wronie 4/6 2/6.

W grze podwójnej Sebek wystąpił w parze z Jakubem Wolnikiem. Dzięki wysokiemu rankingowi chłopcy zostali rozstawieni z numerem jeden. Dzięki temu rozpoczęli swoje zmagania w zawodach od razu od półfinału, w którym pokonali parę deblową Bożek/Pasieka 6/2 6/0. Legionista i jego partner w finale zmierzyli się z parą Bojarski/Wrona, z którymi wygrali 6/2 6/3.