strona archiwalna

Udane występy zaliczyli reprezentanci naszego klubu w rozgrywkach krajowych. W Warszawie na turnieju skrzatów Ada Piestrzyńska dwukrotnie stanęła na najwyższym stopniu podium. Taki sam wynik osiągnęła Weronika Pociej, która wystartowała w Iławie w turnieju młodzików. W tym samym turnieju Michał Suski zajął drugie miejsce w grze pojedynczej i pierwsze w grze podwójnej. W Bielsku-Białej Sebastian Sowa był trzeci w singlu i pierwszy w deblu.

 


 

Ada Piestrzyńska wzięła udział w turnieju skrzatów, który odbył się na kortach tenisowych ST TieBreak w Warszawie. W grze pojedynczej zajęła I miejsce, pokonując w finale Laurę Koralnik 6/1 6/1. W grze podwójnej, grając w parze z finałową rywalką turnieju singlowego, również stanęła na najwyższym stopniu podium.

 


 

Zwycięsko z turnieju w Iławie wróciła Weronika Pociej. W OTK-3 młodzików o Puchar Burmistrza Miasta Iława, rozstawiona z nr 1 legionistka zwyciężyła zarówno w singlu, jak i w deblu (w parze z Weroniką Ejsmont). W jednym i drugim przypadku oddała przeciwniczkom tylko 9 gemów, jak na 9-tą młodziczkę w Polsce przystało.

W turnieju singlowym chłopców do lat 14, Michał Suski stanął na drugim stopniu podium. Michał zwyciężył w grze podwójnej, grając w parze z Mikołajem Paszkowskim.

 


 

Na OTK-3 BKT Advantage Cup do lat 12, rozegranym w Bielsku-Białej, rywalizował Sebastian Sowa, który triumfował w grze podwójnej, a w grze pojedynczej był trzeci. Legionista w singlu został rozstawiony z numerem jeden. W pierwszej rundzie pokonał Nikodema Barcika 6/3 6/3, w ćwierćfinale wygrał z Jakubem Bojarskim 6/0 6/0. Niestety w półfinale uległ Filipowi Wronie 4/6 2/6.

W grze podwójnej Sebek wystąpił w parze z Jakubem Wolnikiem. Dzięki wysokiemu rankingowi chłopcy zostali rozstawieni z numerem jeden. Dzięki temu rozpoczęli swoje zmagania w zawodach od razu od półfinału, w którym pokonali parę deblową Bożek/Pasieka 6/2 6/0. Legionista i jego partner w finale zmierzyli się z parą Bojarski/Wrona, z którymi wygrali 6/2 6/3.

 


 

 

 

 

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top