strona archiwalna

Zawodniczki Klubu Tenisowego Legia przygotowują formę pod Giewontem. W październiku w Zakopanem trenowali Kacper Żuk, Daniel Michalski i Filip Kolasiński. Teraz pod okiem Lecha Sidora i Pawła Rzepeckiego intensywnie ćwiczą Anna Hertel, Weronika Falkowska i Weronika Foryś. Jesienny obóz rozpoczął się w sobotę 31 października i potrwa do 11 listopada. 


 

Sobota była dniem przeznaczonym na dojazd do stolicy polskich Tatr. Kilkanaście godzin później rozpoczął się właściwy cykl przygotowań.

Już w niedzielę, w dzień Wszystkich Świętych zawodniczki pokonały trasę z COS - Nosal - Sarnia Skałka - Dolina Strążyska - skocznie - COS. To było około 16 kilometrów i prawie cztery godziny przeprawy. - To była ciężka droga, ale nie ma czasu na przestoje. Dziewczyny były dzielne do końca i uśmiechami na twarzach przybiegły do COS - opowiada trener Sidor. 

W poniedziałek trasa była podobna, tylko w drugą stronę. Zawodniczki miały do pokonania trudne i długie podejścia. Więcej było wchodzenia pod górę. Na koniec czterogodzinnej wędrówki wejście pod Nosal (1309 m.n.p.m). - Najlepsze jeszcze przed nami - zapowiadał szkoleniowiec. We wtorek tenisistki miały rozbieganie pod Reglami. 

Największy jak na razie wysiłek był udziałem legionistek w środę. - To była piękna, ale też bardzo męcząca wycieczka. 21 kilometrów w nieco ponad cztery godziny. Pojawiły się momenty niebezpieczne, w okolicach podejścia do Czarnego Stawu (1580 m. n.p.m) natrafiliśmy na lód. Warto jednak było się mordować - nie ma wątpliwości Sidor, który także pokonuje trasy z zawodniczkami. 

- W Zakopanem nie chodzimy tylko po górach. Robimy też ćwiczenia stabilizacyjne, odpoczywamy, spacerujemy po Krupówkach i oczywiście odrabiamy lekcje - mówi Anna Hertel.
 
Zgrupowanie potrwa do 11 listopada. 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top