Dzieci spędziły kolejny weekend na kortach Legii przy ul. Myśliwieckiej 4A. To była już piąta i przedostatnia edycja specjalnych zajęć dla najmłodszych, które od jesieni zeszłego roku organizuje nasz klub. Kolejne spotkanie 30 kwietnia. W międzyczasie zapraszamy na turnieje z cyklu Legia Tennis 10's Cup. Najbliższy 12 marca. 


 

W ostatnim treningu tym razem wzięła udział mała grupka najwytrwalszych wielbicieli Talentiady, która została objęta wręcz "indywidualną" opieką. Niewielkie grono miało okazję do pracy nad techniką wykonywania testów sprawnościowych, walcząc o jak najlepsze wyniki.

W ramach gier tenisowych został rozegrany "mini turniej" w grze pojedynczej z uderzeniem kontrolnym. W ramach rozgrzewki zawodnicy oczywiście grali w ulubione przez wszystkich gry zespołowe. Na koniec treningu odbył się "sławny" i raczej cieszący się małą sympatią wśród zawodników bieg na sześć minut.

- Jesteśmy pod wielkim wrażeniem walki ze swoimi słabościami podczas wykonywania ćwiczeń a przede wszystkim biegu 6 minut oraz serca, które zawodnicy wkładają we wszystkie konkurencje Talentiady. Bardzo nas cieszy, że wśród uczestników treningów Talentiady są zawodnicy, którzy wręcz "żyją" wynikami i już nie mogą doczekać się momentu kiedy będą mogli reprezentować klub na rozgrywkach. Według niektórych z nich mamy dużą szanse na medal! To bardzo motywuje do dalszej pracy - mówi koordynatorka programu Legia Tennis Schools Joanna Szymczyk.

Na podstawie wyników sprawnościowych powołano zawodników, którzy będą mogli wziąć udział w następnym treningu bez żadnych opłat 

Powołani:

Max Szafran
Kajtek Góra
Gabrysia Leśnodorska
Julia Mikołajczyk

Kryterium powołań był taki jak zwykle, czyli zajęcie pierwszego bądź drugiego miejsca w przynajmniej dwóch konkurencjach sprawnościowych. Jednak ze względu na tym razem małą liczbę uczestników, zdecydowaliśmy się powołać dwóch najlepszych chłopców oraz dwie dziewczynki.

Następny i ostatni trening odbędzie się 30 kwietnia.

W tym czasie zapraszamy do rywalizacji w turniejach Legia Tennis 10 Cup.

Do zobaczenia na kortach Legii.

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top