strona archiwalna

Klub Tenisowy Legia został wyróżniony bardzo prestiżową nagrodą. Nasza inicjatywa Legia Tennis Schools otrzymała certyfikat "Znak Jakości KidZone edycja 2016". W najbliższą sobotę 12 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wielki festiwal dla dzieci. Odwiedzą go tysiące najmłodszych z rodzicami, a nasz klub będzie szeroko reprezentowany.


Przez cały dzień w pałacu odbywać się będą koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami dla całej rodziny. Dwieście firm zaprezentuje najlepsze usługi i produkty niezbędne w każdym domu, przydatne każdemu rodzicowi i cieszące każde dziecko.

KT Legia uzyskała certyfikat, który jest nadawany podmiotom dążącym do osiągania najwyższej jakości usług i produktów kierowanych do dzieci i rodzin.

Znak Jakości KidZone to wyraz uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma na celu uhonorowanie podmiotów, które wprowadzają nowoczesne rozwiązania prodziecięce.

W sektorze rodzinnym na każdym meczu piłkarskiej Legii odbywa się wiele atrakcji dedykowanych najmłodszym kibicom. Zawodnicy odwiedzają dzieci, rozdają autografy, a każdy kibic może sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie ze swoim idolem.

Zajęcia dla dzieci prowadzą tam nie tylko trenerzy Legia Tennis Schools, ale także Legia Soccer Schools, Legia Basket Schools, sekcja rugby oraz Legia Racing Club.

"Poprzez przyznawane wyróżnienie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców poszukujących najkorzystniejszej oferty dla swoich dzieci, jak również zachęcamy inne firmy do stałego podnoszenia jakości w swojej codziennej działalności. Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług. Wyróżnienie pozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości” - czytamy w piśmie skierowanym do klubu przez KidZone.

 - Od dłuższego już czasu staramy się jako Klub Tenisowy Legia Warszawa wraz z innymi sekcjami wspólnie brać udział w ważnych wydarzeniach i projektach promujących naszą platformę rodzinną. Legia Soccer Schools, Tennis Schools, Basket Schools, Fundacja Legii oraz rozbudowana oferta Sektora Rodzinnego tworzą jedyną w naszym kraju sportowo-rodzinną ofertę na taką skalę. Cieszymy się bardzo, że zostaliśmy docenieni i nagrodzeni prestiżowym Znakiem Jakości KidZone. To bez wątpienia sukces nas wszystkich - całej Legii - dodaje Artur Bochenek, dyrektor ds. sportu i marketingu Klubu Tenisowego Legia Warszawa.

Zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki na Placu Defilad 1 w sobotę od 9. Impreza potrwa do godziny 17.


Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top