strona archiwalna

Prawdziwą bohaterką cyklu Legia Tennis 10's Cup okazała się Monika Stankiewicz. Zawodniczka UKT Winner Kraków wygrała wszystkie turnieje w kategorii zielonej. Żaden inny uczestnik największego cyklu zmagań Tenis 10 w Polsce nie mógł pochwalić się porównywalnym wynikiem. Podczas ostatniego turnieju podopieczna Michała Lewandowskiego w finale pokonała Julię Teuchmann 4:2, 4:0.


 

Seria, która na kortach przy ul. Myśliwieckiej 4A została zainaugurowana jesienią okazała się wielkim sukcesem. Sześć turniejów zgromadziło łącznie ponad 600 dzieci, które rywalizowały w czterech kategoriach wiekowych. Przed nowym rokiem walczono w rocznikach 2005-2010. Od 1 stycznia rywalizowały dzieci urodzone w latach 2006-2011. Nie wpłynęło to na frekwencję zawodów.

W ostatnich dwóch tygodniach rozegrano dwa turnieje, które zakończyły cykl główny.

Podobnie jak w poprzedni weekend, także w ten ostatni najlepsza w kategorii zielonej okazała sią Stankiewicz. Tym razem pokonała kolejno bez straty gema Sonię Bojarską i Gabrysię Leśnodorską z Legii. W finale nie dała większych szans Teuchmann z WTS Orzeł Warszawa.

U chłopców w tej grupie najlepszy okazał się Grzegorz Zemła. Niestowarzyszony tenisista w finale pokonał Kajetana Górę z KT Legia. W kategorii pomarańczowej dziewcząt wygrała ponownie Marta Nadajewska z Piotrkowa Trybunalskiego, a u chłopców tym razem triumfował niestowarzyszony Jakub Januchowski.

W grupie czerwonej nie miał sobie równych Mateusz Chrzanowski z AM Tenis Warszawa. Najlepsza w gronie dziewczynek była Oliwia Sybicka z MKT Stalowa Wola.W koedukacyjnej walce w kategorii niebieskiej także znakomicie spisała się Sybicka. W finale pokonała 11:9 Igora Piotrowskiego z TT Score Elbląg.

9 kwietnia wielkie zakończenie Legia Tennis 10’s Cup. Najlepsi z sześciu turniejów wezmą udział w zmaganiach Masters. To będzie prawdziwe święto tenisa w wykonaniu najmłodszych zawodników i zawodniczek.

Zapraszamy do dopingowania!

 

19.03.2016 - Legia TENNIS 10's CUP - turniej VI - komplet wyników

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top