Młodzi adepci tenisa z naszego klubu w niedzielę brali udział w eliminacjach do Talentiady. W gronie 14 drużyn legioniści zajęli znakomite trzecie miejsce. Ta pozycja dała nam awans do ogólnopolskich półfinałów, które odbędą się w najbliższy weekend w Radomiu. Tam nasz świetny zespół powalczy o poznański finał.


Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kostek Pociej, Kuba Wieteska, Gabrysia Leśnodorska, Kajtek Góra, Ania Jura, Julia Mikołajczyk.

- Konkurencje rozpoczęły się o godzinie 9 i trwały do 17. Spędziliśmy zatem cały dzień na dworze. Pogoda była upalna. Nasz zespół spisał się na medal i walczył do końca w każdej konkurencji. Na szczególną uwagę zasługuje postawa w drabince gier drużynowych, w których byliśmy bezkonkurencyjni. W testach sprawnościowych zajęliśmy trzecią pozycję. Zanotowaliśmy także półfinał w grach tenisowych. Przed nami ważny występ w Radomiu. Tylko osiem ekip przejdzie do finałów, które odbędą się w Poznaniu - opowiada koordynatorka Legia Tennis Schools Joanna Szymczyk, która była kierownikiem ekipy.  

Nad zawodnikami przez cały dzień czuwali także inni szkoleniowcy: Cyryl Kalis oraz Jędrzej Domaszewicz.


 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top