strona archiwalna

Współpraca, która w ostatnim roku była bardzo udana, będzie kontynuowana. Legia Tennis Schools, a więc najlepsza szkoła tenisa w Polsce w rankingu Tenis 10 ponownie będzie współdziałała z prestiżowymi przedszkolami i szkołami anglojęzycznymi MyVinci. Z każdym kolejnym miesiącem treningi cieszą się coraz większą popularnością.


Szkoleniowcy Legia Tennis Schools ponownie będą prowadzić zajęcia z dziećmi w wielu 3-5 lat na miejscu, w przedszkolach. Nieco starsi, a więc uczniowie szkoły MyVinci School ponownie będą ćwiczyć na kortach przy ul. Myśliwieckiej 4a. Oczywiście większość zajęć będzie odbywała się na świeżym powietrzu. Zimą i w czasie złej pogody na dzieci czekają nasze korty pod balonem.

Legia Tennis Schools to treningi tenisa dla zawodników poniżej 10. roku życia, które odbywają się według systemu Tenis 10. Dzieci grają mniejszymi rakietami, na małych siatkach oraz zmniejszonym korcie, po to aby gra i nauka była dla nich łatwiejsza i atrakcyjniejsza. Dzięki temu już trzylatki mogą rozpocząć swoją przygodę z tym sportem.

Teraz współpraca między LTS, a MyVinci będzie jeszcze mocniejsza. Będzie więcej grup oraz zajęć, a pomoże w tym nowa lokalizacja szkoła przy ul. Czerskiej 14, a więc bardzo blisko Myśliwieckiej.

MyVinci to nowoczesny program edukacji na miarę XXI wieku. Powstał z miłości do dzieci, z pasji do rozwijania talentów. Dzieci uczęszczające do naszych placówek kochają i podziwiają Mozarta oraz Picassa. Z fascynacją odkrywają magiczny świat Leonarda da Vinci i Einsteina. Ucząc się wielu języków rozwijają piękne umysły i wielkie talenty.

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top