strona archiwalna

Wspaniała praca z dziećmi, świetnie działania programu Legia Tennis 10, organizacja turniejów przyciągających setki najmłodszych adeptów. Tak wyglądają działania przy Myśliwieckiej 4A od kilku lat. KT Legia, tak samo jak w poprzednim sezonie została najlepszym klubem Tenis 10 w 2016 roku w całej Polsce. Pokonaliśmy prawie 100 klubów.


Na ostateczną klasyfikację składało się wiele elementów. Włączono do niej liczbę trenerów, licencję Tenis 10, pakiety turniejów Tenis 10 oraz pozostałe imprezy. Brano także pod uwagę udział zawodników w turniejach, organizowane zajęcia Talentiady, a także umowy "Tenis 10 w szkole" oraz imprezy promujące ,,Tenis 10".

W zeszłym roku KT Legia zdobyła łącznie 1338 punktów. Na drugim miejscu sklasyfikowano KS Tennis Life Brwinów (1093), a na trzecim ST TieBreak Warszawa (1005). Teraz przewaga naszego klubu nad drugim i trzecim była zdecydowanie większa.

Poprzedni rok pod kątem programu Tenis 10 bezapelacyjnie należał do KT Legia. Po zliczeniu wszystkich punktów okazało się, że KT Legia tym razem zdobyła 1016 punktów. Drugie miejsce zajął trzeci w poprzednim zestawieniu ST TieBreak Warszawa (620). Ostatnie miejsce na podium zajął KS Grzegórzecki Kraków (468).

- Cieszę się, że kolejny rok wygraliśmy w tym rankingu z bardzo dużą przewagą, zdecydowanie większą niż w ostatnim notowaniu. Takie wyróżnienie oczywiście daje nam motywację do następnych działań. Chcemy jeszcze mocniej angażować się w program Tenis 10, a także w Talentiady. Oczywiście, nie mamy także zamiaru zaniedbywać innych płaszczyzn działania klubu. Szkolimy cały czas z wielkim zaangażowaniem także starszych zawodników. Wygranie tego rankingu to dla nas prestiż i kolejna cegiełka w kierunku odbudowania potęgi KT Legia - powiedział prezes naszego klubu Hertel.

Na początku roku KT Legia zajął trzecie miejsce w rankingu PZT na najlepszy klub w kraju. W pierwszej trójce różnice były minimalne. Najlepszy okazał się AZS Poznań, a drugą pozycję zajął KS Górnik Bytom.

Nieco ponad 12 miesięcy temu cieszyliśmy się ze zwycięstwa w tej klasyfikacji.

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top