Zgodnie z opublikowanym przez Polski Związek Tenisowy końcowym rankingiem konkursu "Klub Roku Tenis 10”, Klub Tenisowy Legia Warszawa ponownie okazał się najlepszy w kraju. - Jesteśmy dumni i zmotywowani do dalszej pracy - mówi koordynatorka programu Legia Tennis Schools w KT Legia Joanna Szymczyk.

Na ten sukces składa się wiele czynników. Według sporządzonego rankingu nasz klub zdecydowanie wyróżnia się na tle innych w Polsce począwszy od liczby licencjonowanych trenerów tenisa po liczbę graczy z wyrobioną licencją zawodniczą. Niezwykle istotne jest szkolenie najmłodszych.

- Klub, oprócz tego, że spełnia określone kryteria na bardzo wysokim poziomie, może również pochwalić się licznymi, wewnętrznymi inicjatywami. Naszą wizytówką jest specjalny program treningowy dla dzieci poniżej 10. roku życia. Treningi dla najmłodszych są zaplanowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Trenerzy pracują według konspektów, więc każda minuta treningu jest wcześniej zaplanowana, a zajęcia dla dzieci realizowane są według tygodniowych i miesięcznych planów. Dzięki temu w szkoleniu najmłodszych nie omijamy żadnych aspektów związanych z ich wszechstronnym i tenisowym rozwojem. Prócz tego organizujemy autorskie turnieje dla 3 i 4-latków pod nazwą „Legionki”, treningi Talentiady oraz turniej Legia Tennis 10's Cup - wyjaśnia Szymczyk.

- Otrzymując to wyróżnienie drugi rok z rzędu, mamy nadzieję, że utwierdzimy rodziców naszych podopiecznych w przekonaniu, że ich dzieci są częścią najlepszego klubu Tenis 10 w Polsce oraz trenują pod okiem najlepszych specjalistów. Ci, którzy rozważają wybór klubu dla swoich dzieci oraz zastanawiają się nad rozpoczęciem treningów, nie powinni mieć wątpliwości. Najlepszy wyborem jest KT Legia - kończy.

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top