W marcu do grona szkół i przedszkoli objętych patronatem „Przedszkole przyjazne Legia Tennis Schools” dołączyło przedszkole „Bajkowy Parasol”. To kolejna inicjatywa, w którą zaangażowani są trenerzy naszego klubu.


- W ostatni czwartek przeprowadziliśmy pokazowy trening próbny, a już w piątek pierwsze zajęcia grupowe. Wiosenne słońce umożliwiło zajęcia na zewnątrz - w przedszkolnym ogrodzie. Maluchy zapoznały się z całym tenisowym sprzętem, miały okazję nauczyć się pierwszych tenisowych ruchów- rzutów czy podstawowych uderzeń. W dodatku była świetna okazja do zabawy jak tenisowy berek czy zbijak – opowiada Anastazja Kaczmarek.

W każdy piątek najmłodsi będą szlifowali umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.- Zajęcia są dopasowane dla każdej grupy wiekowej - na podstawie naszych autorskich konspektów treningowych Legia Tennis Schools.

W ramach współpracy będziemy pojawiać się cyklicznie na ul. Międzynarodowej nie tylko z treningami, ale także na piknikach rodzinnych i innych wydarzeniach - tłumaczy Kaczmarek. Warto także wspomnieć o kwietniu. Właśnie wtedy na Ursynowie ruszają nasze zajęcia Legia Tennis Schools.

Już od 7 kwietnia zapraszamy na zajęcia dla najmłodszych i tych nieco starszych. Początek o godzinie 17 i 18 na hali obiektów sportowych SGGW. Dodatkowo szkoła podstawowa nr. 340 została naszą „Szkołą przyjazną Legia Tennis Schools” i od 5 kwietnia będziemy przeprowadzać tam treningi w każdą środę o godz. 17 i 18.

Treningi będą przeprowadzane zgodnie ze specjalnie stworzonymi konspektami Legia Tennis Schools - oprócz nauki podstawowych uderzeń będzie okazja do poprawy koordynacji, kondycji, szybkości oraz oczywiście dobrej zabawy.

W ostatnią sobotę pierwsi chętni mieli okazję spróbować swoich sił na treningu próbnym. Czekamy teraz na wszystkich na korcie.


Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top