Klub Tenisowy Legia Warszawa oraz Warsaw Sports Group zapraszają na konferencję prasową poprzedzającą turniej ITF Womens Circuit - Warsaw Sport Group Open 2017 - Międzynarodowy turniej kobiecy z sumą nagród 25 tysięcy dolarów + H. który odbędzie się na on kortach Legii (ul. Myśliwiecka 4A) w dniach 20-25 czerwca 2017 roku.

Z dziennikarzami spotkają się prezes zarządu Warsaw Sports Group Artur Bochenek, dyrektor turnieju / prezes Klubu Tenisowego Legia Warszawa Jerzy Hertel. W trakcie tygodnia zmagań zawodniczek odbędą się między innymi mecze pokazowe, turniej biznesowy, ogólnopolski turniej WSG Tennis ‘10 Cup dla najmłodszych adeptów tenisa, wspaniała impreza w gronie zaproszonych gości.

 

- Z radością chciałbym poinformować, że wraz z grupą przyjaciół, ludzi zakochanych w sporcie i bezwzględnie jemu oddanych, postanowiliśmy rozpocząć budowę zawodowego turnieju tenisowego dla kobiet. Planując jego organizację założyliśmy, że będzie to inicjatywa rozpisana na wiele lat, odbywająca się cyklicznie, a jej pierwsza odsłona odbędzie się już w tym roku. W terminie od 17 czerwca (eliminacje) w Warszawie na kortach Legii Warszawa będziemy mieli przyjemność gościć zawodniczki z całego świata, w tym kilka najlepszych Polek młodego pokolenia - zapowiada Artur Bochenek.

 

Udział potwierdziły m.in. trzy zawodniczki Legii Warszawa. Iga Świątek - czołowa rakieta młodego pokolenia, Stefania Rogozińska-Dzik oraz Anna Hertel.

Konferencja odbędzie się na stadionie Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3) w środę 7 czerwca o godz. 11:00. Dziennikarze wchodzą bramą nr 4 na podstawie ważnych legitymacji prasowych.

 Zapraszamy!

 czytaj więcej na stronie www.sportsgroup.pl

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top