KONTAKT

Akademia Tenisowa Legia Warszawa
ul. Łazienkowska 6a, lok. nr 078 (COS TORWAR I), 00-449 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 529 87 23
biuro czynne w godzinach 9:00-17:00, pn-pt (lokal nr 078)

 


ZAPISY

Jeżeli Twoje dziecko wykazuje predyspozycje do uprawiania tenisa i interesuje się tą dyscypliną sportu, zgłoś się do naszej Akademii. Zapisy do szkoły tenisa i tenisowego przedszkola prowadzą nasi trenerzy.

 

Akademia Tenisowa Legia Warszawa - sezon 2017/2018

Zapisy do szkoły tenisa i tenisowego przedszkola prowadzą nasi trenerzy-koordynatorzy:

  • DZIECI (Tenis 10), MŁODZIEŻ i DOROŚLI:
    - Paweł Marciszewski - tel. 518 447 518 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • ZAWODNICY:
    - Piotr Sierzputowski - tel. 519 085 607 -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po wstępnych ustaleniach z trenerem-koordynatorem zarejestruj uczestników zajęć na koncie opiekuna. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, zadzwoń lub wyślij maila do biura Akademii Tenisowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij formularz kontaktowy.

 

KONTO OPIEKUNA

 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Akademię Tenisową Legia Warszawa wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania.

captcha

 

 


.

.

.

ForBET wspiera sekcje Legii Warszawa

Go to top