KONTAKT

Legia Warszawa Sekcja Tenisa
Akademia Tenisowa Legia Warszawa
siedziba: ul. Łazienkowska 6a, lok. nr 078, 00-449 Warszawa, (COS Torwar)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 529 87 23

biuro: ul. Merliniego 2a, 02-511 Warszawa, (górne korty Warszawianki)
tel. +48 798 001 228
czynne w godzinach:  pn-czw 9:00-19:00,  pt 9:00-17:00


ZAPISY

Jeżeli Twoje dziecko wykazuje predyspozycje do uprawiania tenisa i interesuje się tą dyscypliną sportu, zgłoś się do naszej Akademii. Zapisy do szkoły tenisa i tenisowego przedszkola prowadzą nasi trenerzy.

 

Akademia Tenisowa Legia Warszawa - sezon 2018/2019

Zapisy do szkoły tenisa i tenisowego przedszkola prowadzą nasi trenerzy-koordynatorzy:

  • DZIECI (Tenis 10), MŁODZIEŻ i DOROŚLI:
    - Paweł Marciszewski - tel. +48 518 447 518 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    - Dorota Markowska (filia Książenice) - tel. +48 500 449 725 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • ZAWODNICY:
    - Marcin Bieniek - tel. +48 732 623 593 -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po wstępnych ustaleniach z trenerem-koordynatorem zarejestruj uczestników zajęć na koncie opiekuna. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, zadzwoń lub wyślij maila do biura Akademii Tenisowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij formularz kontaktowy.

 

KONTO OPIEKUNA

 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

Klauzule informacyjne

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwanego dalej Rozporządzeniem) informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Warsaw Sports Group (dalej WSG) z siedzibą przy ul. Łazienkowskiej 6a lok. 078, 00-449 Warszawa, adres mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2. Państwa dane osobowe przetwarzamy na podstawie udzielonej nam dobrowolnej zgody. Mają Państwo prawo na cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie poprzez złożenie pisemnego oświadczenia za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłany z adresu, za pośrednictwem którego zgoda została udzielona. W przypadku przesłania żądania z innego adresu prosimy o podanie danych osobowych umożliwiających identyfikację Państwa w naszych bazach danych.

3. Powierzacie nam Państwo następujące dane osobowe: imię i nazwisko, data urodzenia, adres email oraz telefon kontaktowy.

4. Przetwarzamy Państwa dane w następujących celach: - założenia i utrzymywania konta opiekuna - informowania Państwa o organizowanych przez WSG wydarzeniach sportowych i obozach sportowych - kontaktowych związanych z dokonywaniem płatności za uczestnictwo w zajęciach sportowych

5. Podane nam dane osobowe udostępniamy Alliance Technology Polska Sp. z o. o, ul. Dąbrowskiego 29, 60-840 Poznań, który zostanie ich administratorem w celu zapewnienia funkcjonowania i zabezpieczenia bieżącej obsługi Systemu Klubów Sportowych. Udzielenie przez Państwa zgody na udostępnienie danych do Alliance Technology jest niezbędne do przetwarzania Państwa danych w celach opisanych w ustępie 2.

6. Odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty współpracujące z WSG w celach realizacji zadań edukacyjnych i szkoleniowych, organizacji obozów sportowych oraz pozostałych imprez organizowanych przez WSG, a także działalności marketingowej WSG.

7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres posiadania konta w Systemie Klubów Sportowych oraz przez dalszy czas niezbędny z uwagi na konieczność prawidłowego funkcjonowania odpowiednich rejestrów nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat.

8. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści udostępnionych przez siebie danych oraz prawo ich sprostowania, żądania usunięcia i ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, mają Państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub ustawy z dnia 10 maja 2018 r. – o ochronie danych osobowych.

9. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez WSG i ich udostępnienie Alliance Technology Polska Sp. z o. o, jest dobrowolne, ale konsekwencją niewyrażenia zgody będzie brak możliwości brania udziału osoby, której dane dotyczą w systemie szkolenia WSG.

10. Państwa dane osobowe będą przez WSG przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

© Fundacja Warsaw Sports Group
ul. Łazienkowska 6a/078; 00-449 Warszawa
Legia Warszawa – Sekcja Tenisa
www.legiatenis.com

 

.

.

.

ForBET wspiera sekcje Legii Warszawa

Go to top