Dla Państwa wygody oddajemy nowy, intuicyjny system do zapisów na treningi Legia TENNIS SCHOOLS. Dzięki niemu z łatwością zapiszcie swoich podopiecznych na zajęcia w Akademii Tenisowej Legia Warszawa. Założenie konta opiekuna oraz rejestracja podopiecznego jest wymagana, by zostać uczestnikiem treningów w naszym klubie.

Jak to zrobić?

1. Załóż konto Opiekuna
Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, załóż konto klikając -tutaj- i wypełnij treścią wszystkie pola. Jeśli masz już konto przejdź do pkt. 3

2. Potwierdź swoją rejestrację
Odbierz wiadomość mailową z adresu podanego przy zakładaniu konta i potwierdź swoją rejestrację.

3. Zaloguj się
Zaloguj się na swoje konto, używając danych podanych przy rejestracji.

4. Dodaj uczestnika
Przejdź do zakładki "Dodaj Zawodnika" i pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól. System pozwala Opiekunowi dodać kilku podopiecznych.

 

ZAŁÓŻ KONTO OPIEKUNA - ZAPISZ SWOJE DZIECKO


Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Akademię Tenisową Legia Warszawa wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania.

captcha

 

.

.

.

ForBET wspiera sekcje Legii Warszawa

Go to top