strona archiwalna

Całoroczna szkoła nauki gry w tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Akademia Tenisowa prowadzi swoją działalność, skupiając się na szkoleniu przyszłych pokoleń polskich tenisistów, zdobywających codziennie nowe umiejętności sportowe. Zależy nam, aby wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas treningów byli bardziej świadomi wyzwań, jakie stoją przed nimi w karierze profesjonalnego zawodnika. Nasz model pracy z zawodnikami jest nieustannie udoskonalany na podstawie doświadczeń i współpracy z innymi klubami tenisowymi w Europie, które stają się pionierami w dziedzinie szkolenia dzieci i młodzieży.

Akademia stwarza możliwość codziennej realizacji celów oraz doskonalenia swoich umiejętności tenisowych uzdolnionym dzieciom i młodzieży. Każda kolejna godzina treningów przybliża ich natomiast do naszego wspólnego celu – stawania się lepszym zawodnikiem i lepszym człowiekiem.

Profesjonalne i kompleksowe szkolenia zawodnicze prowadzą licencjonowani trenerzy i instruktorzy, byli mistrzowie Polski. 

Akademia Tenisowa stara się stworzyć jak najlepsze warunki oraz szansę uczestnictwa w treningach dla wszystkich chętnych spróbowania swoich sił na korcie. Prowadzimy zajęcia we wszystkich grupach wiekowych. Dla wszystkich, którzy nie wiążą swojej przyszłości z tenisem jako zawodnik, stanowią one wspaniałe wypełnienie czasu wolnego, dbając przy okazji o swoje zdrowie.


 

Jeśli chcesz być najlepszy - przyjdź do nas! Dajemy szansę każdemu młodemu człowiekowi i tylko od Ciebie zależy, czy ją wykorzystasz. W Akademii Tenisowej możesz grać i trenować z najlepszymi. Nasi zawodnicy osiągają sportowe sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Dołącz do nas!

ZAPRASZAMY 


Prowadzimy nabory we wszystkich kategoriach wiekowych.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 518 447 518, tel. +48 798 001 228
lub wypełnij formularz kontaktowy

Od wielu lat zajmujemy się szkoleniem zawodników, odnosząc na tym polu liczne sukcesy. Naszym partnerem jest Polski Związek Tenisowy, z którym wprowadzamy w życie strategiczne projekty.

Z powodzeniem prowadzimy lub prowadziliśmy kariery utalentowanych młodych tenisistów - Igi Świątek, Daniela Michalskiego, Kacpra Żuka, Stefanii Rogozińskiej-Dzik, Weroniki Foryś, Ady Piestrzyńskiej, Zuzanny Szczepańskiej i wielu innych. Nasi zawodnicy odnoszą imponujące wyniki sportowe w kraju i za granicą.

Czytaj więcej o Akademii Tenisowej

 

 

.

.

.

Go to top