Akademia Tenisowa Legia Warszawa

Całoroczna szkoła nauki gry w tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Akademia Tenisowa Legii Warszawa prowadzi swoją działalność, skupiając się na szkoleniu przyszłych pokoleń polskich tenisistów, zdobywających codziennie nowe umiejętności sportowe. Zależy nam, aby wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas treningów byli bardziej świadomi wyzwań, jakie stoją przed nimi w karierze profesjonalnego zawodnika. Nasz model pracy z zawodnikami jest nieustannie udoskonalany na podstawie doświadczeń i współpracy z innymi klubami tenisowymi w Europie, które stają się pionierami w dziedzinie szkolenia dzieci i młodzieży.

Akademia stwarza możliwość codziennej realizacji celów oraz doskonalenia swoich umiejętności tenisowych uzdolnionym dzieciom i młodzieży. Każda kolejna godzina treningów przybliża ich natomiast do naszego wspólnego celu – stawania się lepszym zawodnikiem i lepszym człowiekiem.

Profesjonalne i kompleksowe szkolenia zawodnicze we wszystkich kategoriach wiekowych prowadzą licencjonowani trenerzy i instruktorzy, byli mistrzowie Polski. 

Akademia Tenisowa Legii Warszawa stara się stworzyć jak najlepsze warunki oraz szansę uczestnictwa w treningach dla wszystkich chętnych spróbowania swoich sił na korcie. Prowadzimy zajęcia we wszystkich grupach wiekowych. Dla wszystkich, którzy nie wiążą swojej przyszłości z tenisem jako zawodnik, stanowią one wspaniałe wypełnienie czasu wolnego, dbając przy okazji o swoje zdrowie.


 

Jeśli chcesz być najlepszy - przyjdź do nas! Dajemy szansę każdemu młodemu człowiekowi i tylko od Ciebie zależy, czy ją wykorzystasz. W Akademii Tenisowej Legii Warszawa możesz grać i trenować z najlepszymi. Nasi zawodnicy osiągają sportowe sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Dołącz do nas!

ZAPRASZAMY 


Akademia Tenisowa Legia Warszawa - sezon 2019/2020

Zapisy do szkoły tenisa i tenisowego przedszkola prowadzą nasi trenerzy-koordynatorzy:

  • DZIECI (Tenis 10), MŁODZIEŻ i DOROŚLI:
    - Paweł Marciszewski - tel. 518 447 518 - pawel.marciszewski@sportsgroup.pl
  • ZAWODNICY:
    - Marcin Bieniek - tel. 732 623 593 - marcin.bieniek@sportsgroup.pl

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, zadzwoń lub wyślij maila do biura Akademii Tenisowej: akademia@legiatenis.com lub wypełnij formularz kontaktowy.

 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

.

.

.

ForBET wspiera sekcje Legii Warszawa

Go to top