LEGIA WARSZAWA - SEKCJA TENISA

Sekcja Tenisa Legia Warszawa

Sekcja Tenisa Legii Warszawa w Książenicach

We współpracy ze Strefą Ruchu Książenice stworzyliśmy ofertę nie do odrzucenia! Jako jedna z wielu sekcji Legii Warszawa we wrześniu 2018 roku otworzyliśmy w ośrodku naszą filię.

Trenując w Książenicach możesz zostać naszym zawodnikiem, częścią wyjątkowej rodziny Legii Warszawa, największego klubu sportowego w Polsce, który posiada bogatą historię i wspaniałe tradycje.

Zapraszamy dzieci i dorosłych!

Dołącz do nas!

Dlaczego warto nam zaufać?

Wyróżniamy się na tle innych klubów tenisowych pod wieloma względami:

  • Jesteśmy integralną częścią Wielkiej Legii Warszawa
  • Pracujemy na autorskich konspektach treningowych
  • Oferujemy zajęcia w grupach oraz indywidualne
  • Prowadzimy kariery sportowe topowych polskich tenisistów młodego pokolenia
  • Organizujemy duże turnieje tenisowe
  • Prowadzimy zajęcia na terenie całej Warszawy i nie tylko
  • Akademia w swoich strukturach ma Head Coacha oraz Trenera Koordynatora
  • Zapraszamy swoich podopiecznych na mecze Legii Warszawa oraz eventy sportowe
  • Organizujemy obozy sportowe, rodzinne i zawodnicze
Legia Warszawa - sekcja tenisa

O nas

Na bazie programu szkoleniowego TENNIS 10’s, opracowanego przez Polski Związek Tenisowy i International Tennis Federation, stworzyliśmy własne, autorskie konspekty treningowe, które są podstawą do prowadzenia zajęć dla dzieci poniżej 10 roku życia - w ramach projektu Legia TENNIS SCHOOLS. Treningi tenisowe Legia TENNIS SCHOOLS są wspaniałą okazją do rozpoczęcia kariery tenisowej. Doskonałym potwierdzeniem tej tezy są osiągnięcia sportowe naszych podopiecznych - Ady Piestrzyńskiej i Janka Nowackiego, którzy swoje pierwsze kroki na korcie stawiali właśnie pod okiem trenerów Legii Warszawa. Prowadzimy również szkolenia amatorskie dla młodzieży i dorosłych, na każdym poziomie zaawansowania. Do każdego zawodnika podchodzimy w sposób indywidualny.

Prowadzimy kariery zawodnicze najlepszych polskich tenisistów młodego pokolenia: Daniela Michalskiego, Kacpra Żuka, Stefanii Rogozińskiej-Dzik, Weroniki Foryś, czy Igi Świątek, która w 2018 roku została Mistrzynią Juniorskiego Wimbledonu i ma na swoim koncie już sześć zawodowych tytułów!

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Image

Treningi Grupowe uruchamiane są przy minimalnej frekwencji 3 osób.

Image

Opłaty liczone są wg modelu: Cena X Ilość godzin treningowych w miesiącu.

ROCZNIK PONIEDZIAŁEK ŚRODA SOBOTA
2013-2010   17:00 12:00
2009-2008 15:00 16:00  
2008-2007 17:00   13:00
2007 i starsi 16:00 15:00, 16:00, 17:00 13:00

Treningi grupowe uruchamiane są przy minimalnej ilości trzech osób. Terminy treningów indywidualnych ustalane są z zainteresowanymi.

Galeria Strefa Ruchu Książenice

Z nami spełniaj swoje sportowe marzenia!

Zapisz się do sekcji tenisa Legii Warszawa – filia Książenice.
Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Sekcję Tenisa Legia Warszawa wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania. Więcej o naszej Polityce Prywatności czytaj tu.


captcha
Image
Image
Image
Image
Image