w przygotowaniu...

Zapraszamy wszystkich zawodników z roczników 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 oraz 2012-2013*. Rozpoczynamy zimową edycję turniejów Legia TENNIS 10’s CUP.

W ramach cyklu spotkamy się na 3 turniejach, a całą edycję zakończy Turnieju Masters dla najlepszych zawodników. Zwycięzcy poszczególnych edycji zostaną nagrodzeni pucharami, medalami oraz atrakcyjnymi nagrodami. Natomiast medaliści z Turnieju Masters zostaną wyróżnieni pamiątkowymi statuetkami oraz wyjątkowymi nagrodami, w tym voucherami na letnie obozy tenisowe oraz na treningi Legia Tennis Schools. Dodatkowo na turniejach pojawiać się będą zaproszeni przez nas goście, między innymi piłkarze Legii Warszawa oraz znana wszystkim maskotka Legii – Miś Kazek! To wszystko i wiele innych niespodzianek zagwarantowaliśmy Wam w ramach cyklu Legia TENNIS 10's CUP.

Kategoria niebieska, czerwona i pomarańczowa rozgrywana będzie w grupach, dzięki temu każdy z zawodników będzie miał okazję do rozegrania kilku meczów, bez względu na wynik. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom informujemy, że dopuszczamy możliwość startu w dwóch kategoriach. W przypadku nakładających się meczów sędzia może zażądać od zawodnika dokonania wyboru w jakiej kategorii będzie dalej kontynuował swoją grę. Nad sprawnym przebiegiem całego turnieju będą czuwali trenerzy Akademii Tenisowej Legii Warszawa pomagając w liczeniu punktów. Warto startować w każdym turnieju, ponieważ wewnętrzna punktacja da przepustkę do Turnieju Masters. Dodatkowo dla wszystkich, którzy będą regularnie grać w turniejach przewidziane są zaproszenia na mecze piłkarskiej Legii na sektor rodzinny.


Zasady punktacji do rankingu Race To Masters:

5 pkt - I miejsce
4 pkt - II miejsce
3 pkt - III miejsce
2 pkt - wyjście z grup do fazy pucharowej
1 pkt - za udział w turnieju


Kategorie wiekowe na rok 2017:

TENIS 10 poziom zielony – rocznik 2007
TENIS 10 poziom pomarańczowy – rocznik 2008
TENIS 10 poziom czerwony – rocznik 2009
TENIS 10 poziom niebieski – rocznik 2010-2011
Kategoria Legionki - rocznik 2012-2013*


Terminy: 

08.04.2017 - Legia TENNIS 10's CUP - MASTERS

04.03.2017 - Legia TENNIS 10's CUP - turniej III

11.02.2017 - Legia TENNIS 10's CUP - turniej II

28.01.2017 - Legia TENNIS 10's CUP - turniej I - KOMUNIKAT - LEGIONKI - INFORMACJA
*

Kategoria Legionki: 

Czym jest Kategoria Legionki? 

To autorski mini turniej dla najmłodszych zawodników z roczników 2012 i 2013, przeprowadzany w ramach turniejów Tenis 10. Prekursorem w przeprowadzaniu tego typu konkurencji jest Akademia Tenisowa Legii Warszawa.


Dla kogo przeznaczony jest Kategoria Legionki?

Dla 3 i 4 latków, czyli dla zawodników, którzy rozpoczęli już swoją przygodę z tenisem, lecz nie są jeszcze gotowi na turniejową grę punktową. W turnieju mogą brać także udział zawodnicy, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z rakietą tenisową. Wystarczy strój sportowy oraz dobre chęci! 


Idea przeprowadzania Kategorii Legionki? 

To przede wszystkim świetna zabawa poprzez ciekawe konkurencje ruchowe, okazja do nowych tenisowych znajomości oraz aktywnego spędzenia czasu na korcie tenisowym. Główną ideą przeprowadzenia Kategorii Legionki jest wprowadzenie najmłodszego pokolenia zawodników w świat pierwszej rywalizacji na korcie tenisowym.


Konkurencje: - czytaj załącznik

Korty: Wszystkie konkurencje odbywają się na korcie tenisowym dla kategorii niebieskiej Tenis 10. 

Czas trwania: Około 1h / W zależności od ilości zgłoszeń. 

Nagrody: Dla każdego uczestnika pamiątkowy dyplom a dla zwycięzców dodatkowo medale oraz nagrody rzeczowe. 

Wpisowe: 50 zł 

Każda konkurencja oraz zasady będą dokładnie omawiane i prezentowane przez Trenerów prowadzących mini turniej. Rodzice są proszeni o pozostanie w strefie kibica podczas trwania konkurencji.
Przy takiej samej ilości zdobytych punktów przez zawodników znajdujących się w strefie medalowej (miejsca 1 -3) przeprowadzana będzie dogrywka w konkurencji „Grzybobranie”. 

 


 

.

.

.

Go to top