Urodziny Młodego Legionisty

Organizacja atrakcyjnych urodzin dla dzieci to nie lada wyzwanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych o niezapomnianej imprezie urodzinowej nasi trenerzy pokazują, że warto się przełamać i dać dzieciom to, co najcenniejsze w ich wieku – sport, zabawę i wspólne spędzanie czasu w gronie najbliższych.

Na bazie wieloletnich doświadczeń w pracy z dziećmi i organizacji eventów sportowych stworzyliśmy ofertę dedykowaną wszystkim tym, którzy szukają najlepszych rozwiązań i wyjątkowych, legijnych atrakcji dla swoich pociech.

Bazujemy na niżej przedstawionych propozycjach, ale oczywiście każde urodziny są jedyne w swoim rodzaju i dopasowujemy wszystkie szczegóły specjalnie do Państwa wymagań i preferencji małego solenizanta.

Dostępne warianty:

Tenisowe urodziny

 • trening Legia Tennis Schools
 • zwiedzanie Stadionu Legii Warszawa
 • poczęstunek *
 • wizyta Misia Kazka
 • konkursy z nagrodami

*do wyboru: Sports Bar, Restauracja Return, Restauracja 4czwarte

Treningi tenisowe przeprowadzają trenerzy prowadzący na co dzień treningi Legia Tennis Schools. W trakcie treningu najmłodsi zapoznają się z podstawowymi zasadami i uderzeniami tenisowymi. Nasze zabawy i konkursy są dostosowane do różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania, stąd dobra zabawa gwarantowana dla wszystkich. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje zaproszenie na trening Legia Tennis Schools, który może wykorzystać w dowolnym terminie.

 

Piłkarskie urodziny

 • trening Legia Soccer Schools
 • zwiedzanie Stadionu Legii Warszawa
 • poczęstunek *
 • wizyta Misia Kazka
 • konkursy z nagrodami

*do wyboru: Sports Bar, Restauracja Return

Twoja pociecha uwielbia grać w piłkę? Świetnie się składa - trenerzy z Legia Soccer Schools przygotują trening piłkarski dopasowany do umiejętności wszystkich małych zawodników. Gwarantowana godzina dobrego treningu zawierającego ćwiczenia ułatwiające panowanie nad piłką, gry zręcznościowe i urozmaicone zadania. Tak rozpoczęte urodziny to dobry start do dalszej zabawy.

 

Sportowe urodziny

 • trening w Legia Fight Club (możliwość połączenia z Legia Tennis Schools lub Legia Soccer Schools)
 • zwiedzanie Stadionu Legii Warszawa
 • poczęstunek *
 • wizyta Misia Kazka
 • konkursy z nagrodami

*do wyboru: Sports Bar, Restauracja Return

Zachęcamy również do stworzenia urodzin, na które będzie składało się wiele dostępnych treningów. Oprócz treningu piłkarskiego z Legia Soccer Schools czy treningu tenisowego z Legia Tennis Schools proponujemy trening sztuk walki z Legia Fight Club. Trenerzy przeprowadzą bezpieczny trening sztuk walki, który będzie dopasowany poziomem dla całej grupy.

 

Atrakcje dostępne w każdym wariancie:


Zwiedzanie Stadionu
Każdy miłośnik Legii Warszawa zapewne zna stadion swojego ukochanego Klubu i wielokrotnie na pewno pojawiał się na trybunach. Zwiedzanie w grupie z przewodnikiem pozwala na poznanie tego miejsca zupełnie z innej perspektywy. Przewodnicy przybliżą wszystkie ciekawostki, pokażą miejsca niedostępne na co dzień i pozwolą wczuć się w rolę piłkarza czy trenera na konferencji prasowej.


Urodzinowy poczęstunek
Każde urodziny potrzebują sprawdzonego miejsca, gdzie będzie chwila na tort i szampana z bąbelkami. Z racji korzystnego położenia urodziny można przeprowadzić po sąsiedzku – w Sports Barze lub po krótkim spacerze w Restauracji Return, lub w przypadku urodzin tenisowych w Restauracji 4czwarte na kortach Warszawianki.
Każde z tych miejsc przygotowuje urodzinowe menu oraz wystrój w barwach Legii. W trakcie poczęstunku o dobry humor może zadbać miś Kazek i nasi animatorzy.


 

Każda z ofert jest spersonalizowana a koszt urodzin ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości osób oraz poszczególnych atrakcji. Urodziny są świetną zabawą dla najmłodszych i jednocześnie pozwalają na atrakcyjne spędzanie czasu całym rodzinom pod okiem kadry trenerskiej, która czuwa nad przebiegiem całej imprezy.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i rezerwowania terminu już dziś.

Kontakt: Paweł Marciszewski tel. 518 447 518
e-mail: pawel.marciszewski@sportsgroup.pl

 

Zajęcia z judo w Legia Fight Club

Urodziny Legionisty - Zajęcia z judo w Legia Fight Club

 

Trening urodzinowy z Legia Soccer Schools

Trening urodzinowy z Legia Soccer Schools

 

Legijne pozdrowienia z murawy Stadionu

Legijne pozdrowienia z murawy Stadionu

 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

.

.

.

Go to top