Czym jest trening Legia Tennis Schools FAMILY DAY?

To zajęcia dla dzieci i rodziców obejmujące trening tenisowy oraz przeróżne formy rywalizacji sportowej i aktywności z rakietą tenisową. W czasie godzinnego treningu rodzice mają okazję uczestniczyć w ćwiczeniach, które dzieci wykonują na swoich treningach w Legia Tennis Schools. To nie tylko zadania związane z nauką podstawowych uderzeń, takich jak forehand czy backhand. To również próba wykonania szeregu ćwiczeń koordynacyjnych i szybkościowych, przyczyniających się do wszechstronnego rozwoju zawodnika. Dzięki temu rodzice na „własnej skórze” mogą doświadczyć, jak wielką pracę wykonują ich pociechy podczas swoich treningów w Legia Tennis Schools. LTS FAMILY DAY to okazja do świetnej zabawy i aktywnie spędzonego czasu z dzieckiem.


Dla kogo przeznaczony jest trening Legia Tennis Schools FAMILY DAY?

Dla rodziców dzieci uczestniczących w treningach Legia Tennis Schools.


Jak przygotować się do treningu Legia Tennis Schools FAMILY DAY? 

Aby brać czynny udział w treningu LTS FAMILY DAY należy przede wszystkim zabrać ze sobą uśmiech oraz pozytywną energię. Z bardziej przyziemnych rzeczy, wymagany jest strój sportowy oraz buty z płaską podeszwą.


Czas trwania treningu Legia Tennis Schools FAMILY DAY: 1 godzina
Zapewniamy: świetną zabawę oraz sprzęt dla rodziców oraz dzieci
Cena treningu: 100 zł (Dziecko + Rodzic) + 30 zł każda następna osoba z Rodziny
Zapisy:
- telefonicznie: nr tel: 518 447 518 - Paweł Marciszewski
- mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trenerzy:  Paweł Marciszewski, Bartłomiej Otłowski, Kinga Anusiewicz, Ada Górczyńska, Jędrzej Domaszewicz

 

 

 

.

.

.

Go to top