Jędrzej Domaszewicz - trener tenisa

Jędrzej Domaszewicz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Trener tenisa II klasy (licencja Polskiego Związku Tenisowego), uczestnik warsztatów przygotowania sprawnościowego, instruktor snowboardu, uczestnik międzynarodowych konferencji trenerskich w Polsce oraz zagranicą.


Od najmłodszych lat związany ze sportem. Pierwszy kontakt z rakietą nawiązał w wieku 4 lat u swojego ojca i trenera Witolda Domaszewicza, a gra rekreacyjna bardzo szybko przerodziła się w trening zawodniczy. Tenisista klasyfikowany na listach rankingowych PZT we wszystkich kategoriach wiekowych. Jako zawodnik zdobywał doświadczenie u trenera Adama Mincberga, Krzysztofa Zarzyckiego, Andrzeja Drewnowskiego, Mirosława Gintera oraz w Akademii Tenisowej Petera Hutki w Prerovie.

Jako trener uczestniczył w zgrupowaniach PZT oraz obozach tenisowych w Prostejowie. Obecnie realizuje się zawodowo w pracy z młodzieżą na korcie, oraz na treningach ogólnorozwojowych. Jego podopieczni osiągają sukcesy indywidualne i drużynowe (srebrny i brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski do lat 12). Sprawdzony coach na zawodach Talentiady. Wraz ze swoimi podopiecznymi zajął I miejsce w turnieju wojewódzkim i 5 miejsce w finale ogólnopolskim.

Specjalizuje się głównie w pracy z najmłodszymi adeptami tenisa ziemnego. Realizuje program TENIS 10 i organizuje turnieje dla dzieci Akademii Tenisowej Legii, gdzie prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Profesjonalizm i wiedza w pracy z najmłodszymi adeptami powodują, że dzieci chcą grać w tenisa coraz więcej i częściej.

 

 

 

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top